-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори Smart TV для закладів загальної середньої освіти Вінницького району)
Тендер Prozorro UA-2020-11-02-004244-c
Усі тендерні пропозиції повинні готуватись українською мовою
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Період оскарження:
02.11.2020 13:03 - 14.11.2020 00:00
Нічого не знайдено.