-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка робочих проєктів: Система автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей. Система блискавкозахисту. Організація робіт з вогнезахисного обробляння дерев’яних конструкцій горіщних приміщень
Тендер Prozorro UA-2020-10-26-010336-a
Широкобалківський ЗЗСО І-ІІ ступенів
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Період оскарження:
26.10.2020 17:06 - 07.11.2020 00:00
Нічого не знайдено.