-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтерактивний комплекс, ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-09-14-008022-b
мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська (більш детально зазначено в Розділі І, п.7 тендерної документації)
Завершена
595 641.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 979.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 979.00 UAH
Період оскарження:
14.09.2020 16:05 - 26.09.2020 00:00
Нічого не знайдено.