-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
(ДК 016:2010 – ( код - 06.20.1) - Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (ДК 021:2015 – (код - 09123000-7) – Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2017-01-18-000906-a
(ДК 016:2010 – ( код - 06.20.1) - Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (ДК 021:2015 – (код - 09123000-7) – Природний газ)
Завершена
1 322 088.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
18.01.2017 15:30 - 02.02.2017 00:00
Нічого не знайдено.