-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2020-08-28-004205-c
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за кодом дк 021:2015 34330000-9 (Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів). Детально про закупівлю - згідно Тендерної документації за предметом закупівлі.
Завершена
593 905.80
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 969.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 969.53 UAH
Період оскарження:
28.08.2020 15:12 - 11.09.2020 00:00
Нічого не знайдено.