-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39160000-1 (Шкільні меблі) Меблі для дитячого садка
Тендер Prozorro UA-2020-08-17-001508-a
КДК 021:2015 код 39160000-1 (Шкільні меблі) Меблі для дитячого садка Кількість і технічна характеристика товару детально визначена в Додатку № 3 до тендерної документації.
Торги не відбулися
205 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
Період оскарження:
17.08.2020 10:34 - 29.08.2020 00:00
Нічого не знайдено.