-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
60170000-0, Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (послуги щодо оренди легкових автомобілів з водієм - транспортні послуги)
Тендер Prozorro UA-2017-02-01-002638-b
60170000-0, Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (послуги щодо оренди легкових автомобілів з водієм - транспортні послуги)
Торги не відбулися
771 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 710.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 710.00 UAH
Період оскарження:
01.02.2017 16:35 - 13.02.2017 00:00
Нічого не знайдено.