-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічний нагляд за будівництвом "Будівництво спортивного комплексу по проспекту Азовському в смт. Кирилівка Якимівського району Запорізької області. Коригування"
Тендер Prozorro UA-2020-08-04-003851-c
Послуги
Торги відмінено
929 992.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 299.92 UAH
мін. крок: 1% або 9 299.92 UAH
Період оскарження:
04.08.2020 16:02 - 16.08.2020 00:00
Нічого не знайдено.