-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду загальнодержавного і місцевого значення на території області
Тендер Prozorro UA-2020-07-31-006681-c
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Період оскарження:
31.07.2020 19:07 - 13.08.2020 00:00
Нічого не знайдено.