-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дидактичні матеріали для комплектування кабінетів початкових класів «Нова Українська Школа»
Тендер Prozorro UA-2020-07-27-003148-b
Тип замовника: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; Мова, якою подаються пропозиції - українська.
Завершена
293 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 933.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 933.50 UAH
Період оскарження:
27.07.2020 16:32 - 10.08.2020 00:00
Нічого не знайдено.