-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Портативний комп'ютер вчителя (ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2020-07-17-005779-c
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні, бути складені українською мовою
Торги відмінено
760 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 600.00 UAH
Період оскарження:
17.07.2020 20:56 - 07.08.2020 00:00
Нічого не знайдено.