-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати, код 38540000-2 за ДК 021:2015) (візок колієвимірювальний)
Тендер Prozorro UA-2017-01-03-000252-b
Детальний опис закупівлі згідно тендерної документації
Завершена
2 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 250.00 UAH
Період оскарження:
03.01.2017 11:05 - 15.01.2017 00:00
Нічого не знайдено.