-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з технічного огляду та експертного обстеження об'єктів котлонагляду та підйомних споруд)
Тендер Prozorro UA-2020-06-30-000625-b
код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з технічного огляду та експертного обстеження об'єктів котлонагляду та підйомних споруд)
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Період оскарження:
30.06.2020 13:37 - 01.08.2020 00:00
Нічого не знайдено.