-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку комунального закладу «Новолатівська середня загальноосвітня школа – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Новолатівської сільської ради» (Дніпропетровська область)
Тендер Prozorro UA-2020-06-16-004724-b
Завершена
3 964 530.05
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Період оскарження:
16.06.2020 17:14 - 28.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.