-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Установка комплексної системи доочищення води Ecosoft FK 1035 DVСAB, Установка зворотного осмосу Ecosoft Robust 1500, Установка УФ-знезараження Ecosoft UVE-360 для Куп’янського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №1 комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області (міні - проект місцевого розвитку «Місто своїми руками»)
Тендер Prozorro UA-2020-06-12-004013-c
Міні - проект місцевого розвитку «Місто своїми руками»
Завершена
53 733.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 268.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 268.67 UAH
Період оскарження:
12.06.2020 12:06 - 24.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.