-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для харчоблоку за програмою «Придбання обладнання для харчоблоків для закладів загальної середньої освіти Деснянського району міста Києва на 2020 рік»
Тендер Prozorro UA-2020-06-09-002221-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
09.06.2020 17:08 - 21.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.