-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Модернізація виставкової експозиції «Водовідведення» в КП «Водно-інформаційний центр» на вул. Грушевського 1В у Печерському районі м.Києва
Тендер Prozorro UA-2020-05-27-007487-b
Модернізація виставкової експозиції «Водовідведення» в КП «Водно-інформаційний центр» на вул. Грушевського 1В у Печерському районі м.Києва
Торги відмінено
389 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 946.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 946.50 UAH
Період оскарження:
27.05.2020 16:46 - 07.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.