-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Асфальт)
Тендер Prozorro UA-2020-05-27-001551-a
код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Асфальт)
Торги не відбулися
307 718.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 538.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 538.59 UAH
Період оскарження:
27.05.2020 15:43 - 27.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.