-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 240103 Вільшана – Товста − /Н-16/, км 0+500 – км 13+000 (окремими ділянками), Городищенський район, Черкаська область
Тендер Prozorro UA-2020-04-18-000289-c
Торги відмінено
6 658 960.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 53 271.68 UAH
мін. крок: 0.8% або 53 271.68 UAH
Період оскарження:
18.04.2020 16:21 - 01.06.2020 00:00
Нічого не знайдено.