-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241604 Ягубець − Кузьмина Гребля, км 0+000 – км 5+430 (окремими ділянками), Христинівський район, Черкаська область
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-007493-a
Завершена
11 483 184.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 91 865.47 UAH
мін. крок: 0.8% або 91 865.47 UAH
Період оскарження:
17.04.2020 21:10 - 23.05.2020 00:00
Нічого не знайдено.