-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) -33140000-3-Медичні матеріали НК 024:2019 -56286 - рукавички оглядові, 44990 - лейкопластир для поверхневих ран (пластир медичний), 60709 - пелюшка одноразова поглинаюча, 48128-стрічка марлева, 58232-рулон ватний, нестерильний, 47017 Шприц загального призначення, одноразового використання.
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-005561-b
Постачальник гарантує, що поставлений товар є якісним, відповідає всім стандартам та правилам, встановленим чинним законодавством України для товарів даного виду. (одиниця виміру предмета закупівлі "Рукавички" - штуки розуміти -пара)
Завершена
321 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 605.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 605.00 UAH
Період оскарження:
17.04.2020 13:23 - 28.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.