-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код CPV за ДК 021:2015 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат (Коригування проектно-кошторисної документації для виконання капітального ремонту будівлі виробничої дільниці за адресою: вул. Газова,1)
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-007842-b
При розробці проектної документації урахувати сформовану забудову
Торги не відбулися
62 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 620.00 UAH
мін. крок: 1% або 620.00 UAH
Період оскарження:
16.04.2020 16:46 - 29.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.