-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери для збору вологих побутових відходів, об’ємом 1,1 м.куб)
Тендер Prozorro UA-2020-04-15-003404-a
ДК 021:2015 – 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнери для збору вологих побутових відходів, об’ємом 1,1 м.куб)
Завершена
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Період оскарження:
15.04.2020 16:20 - 30.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.