-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код CPV за ДК 021:2015 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат (Коригування проектно-кошторисної документації для виконання капітального ремонту будівлі виробничої дільниці за адресою: вул. Газова,1)
Тендер Prozorro UA-2020-03-31-001093-c
При розробці проектної документації урахувати сформовану забудову
Торги не відбулися
62 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 620.00 UAH
мін. крок: 1% або 620.00 UAH
Період оскарження:
31.03.2020 15:17 - 11.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.