-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Горох, кабачки консервовані,помідори консервовані, квасоля консервована в томатному соусі, томатна паста, ікра кабачкова, капуста квашена, горох консервований, сухофрукти, повидло в асортименті.
Тендер Prozorro UA-2020-03-30-002327-b
Завершена
454 963.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 274.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 274.82 UAH
Період оскарження:
30.03.2020 15:39 - 11.04.2020 00:00
Нічого не знайдено.