-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (папір офісний А4, папір ЛПФ, конверти, касова стрічка)
Тендер Prozorro UA-2020-03-24-000720-a
Офісне устаткування та приладдя різне (папір офісний А4, папір ЛПФ, конверти, касова стрічка)
Торги не відбулися
176 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 760.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 760.00 UAH
Період оскарження:
24.03.2020 14:23 - 27.03.2020 16:00
Вимога
Відхилено
Щодо відхилення
Номер:
a3b38f84fab349b085efa5e6f6719692
Ідентифікатор запиту:
UA-2020-03-24-000720-a.b1
Назва:
Щодо відхилення
Вимога:
ТОВ “Український папір” прийняло участь в електронному аукціоні на закупівлю UA-2020-03-24-000720-a (папір офісний А4, папір ЛПФ, конверти, касова стрічка), який проходив 02.04.2020р. Згідно з Рішенням від 07.04.2020р. нашу пропозицію було відхилено у зв’язку з тим, що:
- технічні (якісні), кількісні та інші характеристики предмета закупівлі не відповідають додатку 2 до Оголошення (пропонується папip «Berga Speed», замість SvetoCopy, або Rey Copy, ZOOM, або Maestro Standart Plus);
- відсутні документи, які містять технічні (якісні), кількісні та інші характеристики запропонованих товарів (папір ЛПФ, конверти) для підтвердження відповідності оголошеним характеристикам;
- відсутній аналогічний договір з документами, які підтверджують його виконання в повному обсязі на закупівлю касової стрічки.
Згідно викладеного Замовником переліку торгових марок ми можемо запропонувати папір «Rey Copy» та надати відповідний сертифікат якості. Проте враховуючи технічні вимоги згідно Додатку 2 до Оголошення, та невідповідність паперу даної ТМ зазначеним критеріям, ми надали папір «Berga Speed», який повністю відповідає вимогам, та є аналогом ТМ «ZOOM» (який також міститься у переліку).
На підтвердження відповідності продукції вимогам нормативних документів та якісних характеристик запропонованих товарів у складі пропозиції ми надали сертифікат якості ТМ «Berga Speed» на папір офісний А4 та Лист про сертифікацію продукції №985 від 24.09.2019р. щодо інших позицій, а також завірені копії висновків санітарно-епідеміологічної експертизи.
Тому вважаємо необґрунтованим та неправомірним відхилення пропозиції ТОВ “Український папір” та просимо повторно розглянути нашу пропозицію.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
08.04.2020 15:28
Вирішення:
Шановний Учасник!
Стосовно Вашої вимоги повідомляємо наступне.
Під час розгляду Вашої пропозиції щодо відповідності кваліфікаційним вимогам, зазначеним у Оголошенні Закупівлі, встановлено: технічні (якісні), кількісні та інші характеристики предмета закупівлі не відповідають додатку 2 до Оголошення (пропонується папір «Berga Speed», замість SvetoCopy, або Rey Copy, ZOOM, або Maestro Standart Plus); відсутні документи, які містять технічні (якісні), кількісні та інші характеристики запропонованих товарів (папір ЛПФ, конверти) для підтвердження відповідності оголошеним характеристикам; відсутній аналогічний договір з документами, які підтверджують його виконання в повному обсязі на закупівлю касової стрічки.
1. Додаток 2 до Оголошення містить перелік технічних (якісних), кількісних та інших характеристик предметів закупівлі (папір офісний А4, папір ЛПФ, конверти, касова стрічка). Учасник у складі пропозиції повинен вказати дані щодо якісних і технічних характеристик запропонованих товарів. В пропозиції відсутні будь-які документи, які б містили характеристики товару «Папір стрічка перфорована фальцована», «Конверт з відривною стрічкою»: ширина (формат), щільність паперу, крок фальцювання, кількість аркушів у ящику, клас, колір, тощо.
2. п.5 Оголошення містить вимоги до кваліфікації учасників серед яких надання аналогічного договору з документами, які підтверджують його виконання – в пропозиції відсутній аналогічний договір на закупівлю касової стрічки.
На підставі вищевикладеного, пропозицію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" (код 25394112) відхилено.
Статус вимоги:
Відхилено