-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 34110000-1 — Легкові автомобілі (Легкові (службові) автомобілі для медичних працівників комунального некомерційного підприємства, що працюють у сільській місцевості)
Тендер Prozorro UA-2020-03-19-002024-b
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
19.03.2020 13:41 - 31.03.2020 00:00
Нічого не знайдено.