-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Робочі станції для оформлення та видачі посвідчення водія і державної реєстрації транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2020-02-19-001084-a
Технічні вимоги та специфікацію до предмету закупівлі викладено у ДОДАТКУ 4 до тендерної документації
Завершена
585 125.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 925.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 925.63 UAH
Період оскарження:
19.02.2020 17:02 - 02.03.2020 00:00
Нічого не знайдено.