-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція частини адміністративної будівлі під центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), за адресою: пр. Ентузіастів, 11 м. Дніпрорудне, Василівського району, Запорізької області
Тендер Prozorro UA-2020-02-18-004328-b
Завершена
1 799 067.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 799.07 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 799.07 UAH
Період оскарження:
18.02.2020 23:13 - 01.03.2020 00:00
Нічого не знайдено.