-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Екологічний моніторинг підхідного каналу та акваторії
Тендер Prozorro UA-2020-02-06-001326-a
«Код 71310000-4 відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Екологічний моніторинг підхідного каналу та акваторії)»
Завершена
588 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
Період оскарження:
06.02.2020 14:14 - 18.02.2020 00:00
Нічого не знайдено.