-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 03110000-5 сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (брикет паливний пресований з лушпиння соняшника)
Тендер Prozorro UA-2020-02-03-002857-a
Торги відмінено
1 730 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 650.00 UAH
Період оскарження:
03.02.2020 15:48 - 14.02.2020 00:00
Нічого не знайдено.