-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-01-31-001952-c
Закупівля природного газу для адміністративних будівель Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
Торги відмінено
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 25 000.00 UAH
Період оскарження:
31.01.2020 17:02 - 13.02.2020 00:00
Нічого не знайдено.