-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Екологічний моніторинг на звалищах грунтів
Тендер Prozorro UA-2020-01-30-003012-c
«Код 71310000-4 відповідно до «Єдиного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV:2008) (Екологічний моніторинг на звалищах грунтів)»
Торги відмінено
180 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.8% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
30.01.2020 15:14 - 11.02.2020 00:00
Нічого не знайдено.