-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
знос сухих та аварійних дерев, розташованих на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків ЖБК, ЖК та ОСББ
Тендер Prozorro UA-2020-01-20-000931-b
знос сухих та аварійних дерев, розташованих на прибудинкових територіях багатоквартирних житлових будинків ЖБК, ЖК та ОСББ
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період оскарження:
20.01.2020 18:08 - 01.02.2020 00:00
Нічого не знайдено.