-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сирні продукти згідно коду CPV за ДК 021:2015 15540000-5(Сир кисломолочний, сир твердий).
Тендер Prozorro UA-2019-12-23-001505-b
Детальний опис предмета закупівлі - у Додатку №2; кваліфікаційні критерії до учасників - у Додатку № 3 та 4; проект договору - у додатку №5.
Торги не відбулися
265 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
23.12.2019 12:00 - 03.01.2020 00:00
Нічого не знайдено.