-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м`ясо риби морожене згідно коду CPV за ДК 021:2015 15220000-6 (Риба свіжоморожена морська).
Тендер Prozorro UA-2019-12-23-000328-c
Детальний опис предмета закупівлі - у Додатку №2; кваліфікаційні критерії до учасників - у Додатках №3 та 4; проект договору - у Додатку №5.
Торги не відбулися
233 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
23.12.2019 11:45 - 03.01.2020 00:00
Нічого не знайдено.