-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Тендер Prozorro UA-2019-12-16-001242-a
Послуги з технічного обслуговування автоматичної пожежної сигналізації
Період подачі пропозицій
період закінчився 2 438 днів назад
212 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 060.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 060.00 UAH
Період оскарження:
16.12.2019 14:24 - 30.12.2019 00:00
Нічого не знайдено.