-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Послуги з технічного обслуговування систем протипожежного захисту з виведенням на пульт центрального спостереження)
Тендер Prozorro UA-2019-12-03-005567-b
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 450 днів назад
936 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 680.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 680.00 UAH
Період оскарження:
03.12.2019 23:36 - 15.12.2019 00:00
Нічого не знайдено.