-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м`ясо риби морожене згідно коду CPV за ДК 021:2015 15220000-6 (Риба свіжоморожена морська).
Тендер Prozorro UA-2019-11-28-001037-b
Детальний опис предмета закупівлі - у Додатку №2, кваліфікаційні критерії до учасників - у Додатку № 3 та 4; проект договору - у додатку №5.
Торги не відбулися
233 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 500.00 UAH
Період оскарження:
28.11.2019 11:32 - 17.12.2019 00:00
Нічого не знайдено.