-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 90710000-7 Екологічний менеджмент (Інвентаризація викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів та розробка документів, у яких обгрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин)
Тендер Prozorro UA-2019-11-15-000499-a
Інвентаризація викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів та розробка документів, у яких обгрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин
Завершена
211 829.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 059.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 059.15 UAH
Період оскарження:
15.11.2019 13:14 - 28.11.2019 00:00
Нічого не знайдено.