-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код по ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбук, БФП «фабрика друку»)
Тендер Prozorro UA-2019-10-28-001682-c
код по ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбук, БФП «фабрика друку»)
Торги відмінено
1 305 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 305.60 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 305.60 UAH
Період оскарження:
28.10.2019 17:28 - 09.11.2019 00:00
Нічого не знайдено.