-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт мереж вуличного освітлення території Баришівської селищної ради в адміністративних межах об'єднаної територіальної громади(кошти місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-10-23-002977-b
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Період оскарження:
23.10.2019 17:25 - 04.11.2019 00:00
Нічого не знайдено.