-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус спеціалізований шкільний з можливістю перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування (інвалідних візків)
Тендер Prozorro UA-2019-09-23-001326-a
Джерело фінансування: місцевий бюджет, державний бюджет
Завершена
2 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
Період оскарження:
23.09.2019 15:53 - 05.10.2019 00:00
Нічого не знайдено.