-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
П'ятиповерховий гуртожиток Донецького вищого училища олімпійського резерву ім.С.Бубки по вул.Благовіщенській, 43, м.Артемівськ-реконструкція (коригування)
Тендер Prozorro UA-2019-09-23-001184-b
Торги не відбулися
28 449 312.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 142 246.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 142 246.56 UAH
Період оскарження:
23.09.2019 13:43 - 05.10.2019 00:00
Нічого не знайдено.