-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані - за кодом ДК 016:2010 - 06.20.1 (природний газ - за кодом СРУ за ДК 021:2015 - 09123000-7) Газ природній для потреб у 2017 рік - 90тис. м3
Тендер Prozorro UA-2016-11-22-001633-c
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані - за кодом ДК 016:2010 - 06.20.1 (природний газ - за кодом СРУ за ДК 021:2015 - 09123000-7) Газ природній для потреб у 2017 рік - 90тис. м3
Торги не відбулися
765 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 000.00 UAH
Період оскарження:
22.11.2016 21:03 - 04.12.2016 00:00
Нічого не знайдено.