-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт вулиці Молодіжної від перехрестя з проспектом Енергетиків до перехрестя з вилицею Козацькою міста Енергодар Запорізької області» (1 черга)
Тендер Prozorro UA-2019-09-17-002264-b
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, ГБН Г.1-218-182:2011
Завершена
53 243 539.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 266 217.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 266 217.70 UAH
Період оскарження:
17.09.2019 17:14 - 29.09.2019 00:00
Нічого не знайдено.