-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбуки для НУШ у кількості 28штук
Тендер Prozorro UA-2019-07-30-002194-b
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період оскарження:
30.07.2019 16:47 - 11.08.2019 00:00
Вимога
Вирішена
Умови
Номер:
e5ad43699ad5432eacbd96665633acb3
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-07-30-002194-b.b1
Назва:
Умови
Вимога:
Шановний Замовнику!
Звертаємо увагу, що в цій закупівлі Замовник закуповує ноутбуки з операційною системою та пакетом офісних програм.
Проте тендерна документація містить наступні вимоги, що не стосуються предмета закупівлі: «– копію листа про надання грифу уповноваженими державними установами України (схвалено/рекомендовано для використання в ЗНЗ) на спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення.
– підтвердження наявності в штаті Учасника (або на договірних умовах) спеціалістів сертифікованих виробником спеціального програмного забезпечення навчального призначення на проведення навчання із використання цього програмного забезпечення (копія сертифікату, лист від виробника тощо).
Під час виконання договору, згідно даного предмета закупівлі, повинні застосовуватись заходи із захисту довкілля, про що учасник подає гарантійний лист.
– Авторизаційний лист наданий виробником інтерактивних панелей, виробником або офіційним дистриб’ютором спеціалізованого програмного забезпечення навчального призначення»
Просимо Замовника внести відповідні зміни до тендерної документації для запобігання непорозумінням.
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Дата подачі:
01.08.2019 12:08
Вирішення:
Вимогу задовольняємо.
Статус вимоги:
Задоволено