-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (медичні препарати для закладів та установ освіти Дарницького району м. Києва)
Тендер Prozorro UA-2019-07-26-002849-b
Завершена
341 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 709.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 709.00 UAH
Період оскарження:
26.07.2019 18:14 - 08.08.2019 00:00
Вимога
Вирішена
Внесення змін до документації
Номер:
4bfc4b62a14d4badbd6f568c4807e859
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-07-26-002849-b.a1
Назва:
Внесення змін до документації
Вимога:
З метою недопущення дискримінації учасників та підвищення конкуренції серед учасників, що відповідає основним принципам ЗУ «Про публічні закупівлі», просимо Вас внести зміни до тендерної документації, зазначивши, що учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати, серед іншого, не скан-копію оригіналу ліцензії на право здійснення учасником оптової торгівлі лікарськими засобами, а скан-копію ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такої ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством. За її відсутності письмове пояснення причин відсутності ліцензії, що повинно містити посилання на нормативні акти або копію роз`яснення державних органів, що є дійсною на момент подання. Це суттєво збільшить коло конкурентних учасників та дасть змогу брати участь учасникам, які мають оптову, оптово-роздрібну, роздрібну ліцензію або ліцензію виробника.
Пов'язані документи:
Замовник
- Протокол №1247.pdf 02.08.2019 16:15
Дата подачі:
31.07.2019 09:13
Вирішення:
Внесено зміни до п.8 Додатку № 3 до тендерної документації на закупівлю ДК 021:2015 код 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (медичні препарати для закладів та установ освіти Дарницького району м. Києва) та викласти його в новій редакції, а саме:
Додаток №3 п.8. Скан-копія оригіналу ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такої ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством.
Статус вимоги:
Задоволено