-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Роботи з нового будівництва футбольного поля у м. Івано-Франківську (в районі Пасічної поблизу так званого «німецького» озера)
Тендер Prozorro UA-2019-07-16-002488-b
Обсяг виконання робіт – в Додатку 3
Завершена
23 388 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0% або 10 000.00 UAH
Період оскарження:
16.07.2019 16:22 - 03.08.2019 00:00
Нічого не знайдено.