-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Заправка та відновлення картриджів ( Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки)
Тендер Prozorro UA-2019-07-16-002473-b
Джерело фінансування закупівлі-державний бюджет
Завершена
580 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 740.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 740.00 UAH
Період оскарження:
16.07.2019 16:18 - 01.08.2019 00:00
Нічого не знайдено.